O firmie

ja_logo

Nasza oferta

Mamy w naszym sklepie znajdziecie Państwo duży wybór elementów wyposażenia jachtowego. Zapewniamy, że dzięki oferowanym przez nas produktom renomowanych firm żegluga stanie się wygodna i przyjemna. Starając się sprostać rosnącym wymaganiom rynku, na bieżąco wzbogacamy nasz asortyment. Współpracujemy z przedstawicielami topowych producentów sprzętu, który można u nas nabyć w atrakcyjnych cenach. Oferta wciąż się rozwija. Naszym priorytetem jest zapewnianie klientom produktów, które przez wiele lat będą cieszyć doskonałą jakością.
Oferujemy mi.in.:

Oświetlenie kabinowe, ściemniacze, zasilacze
Kabestany, windy kotwiczne, stery strumieniowe, akcesoria
Bojlery (podgrzewacze wody), grzałki, akcesoria
Generatory, filtry i części do silników i generatorów Cummins
Generatory i akcesoria do generatorów VTE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Atrakcyjne ceny

Prowadzimy sprzedaż marek Cummins, VTE, Quick i inne. Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny na sprzedawane przez nas produkty. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Promocje lub zapisania się na Newsletter, aby być na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Pełne zadowolenie

Każdy Klient jest dla nas ważny. Zamówienia realizujemy sprawnie i służymy wsparciem na każdym ich etapie. Zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@ja-jachty.pl lub telefonicznie pod numerem +48 537-495-895, +48 604-779-988

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo skorzystać z naszych usług nie wychodząc z domu.

 

qml_small qne_small sm_small c_small vte_small