Generatory mobilne

NASZE PRODUKTY

Generatory mobilne

Oprócz generatorów morskich, często istnieje potrzeba wykorzystywania również generatorów mobilnych. Generatory mobilne montowane na pojazdach specjalistycznych to zwykle zespoły prądotwórcze, które służą do wytwarzania energii elektrycznej na potrzeby takich pojazdów.

W przypadku wozów transmisyjnych dla telewizji, generatory te służą do zasilania sprzętu nagłaśniającego, oświetlenia, kamer, monitorów i innych urządzeń potrzebnych do produkcji i transmisji programów telewizyjnych. Generatory te są zwykle zasilane paliwem (np. benzyną, dieslem lub gazem), a ich moc może się wahać w zależności od potrzeb.

W przypadku wozów ratowniczych, generatory te służą do zasilania sprzętu medycznego, narzędzi hydraulicznych, cięcia i rozkładania, a także oświetlenia i innych urządzeń potrzebnych podczas akcji ratunkowej. Generatory te są często wyposażone w systemy awaryjne, takie jak automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia lub niskiego poziomu paliwa.

Generatory mobilne montowane na pojazdach specjalistycznych są projektowane i dostosowywane do konkretnych potrzeb danego pojazdu i zwykle są zamontowane w specjalnie przystosowanych przestrzeniach pojazdu, np. w specjalnych kabinach lub schowkach.

Potrzebujesz tego produktu?

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i cenę.